ul. Gaik 29, 31-338 Kraków

+48 126351510 biuro@gaik.pl

O firmie

Firma GAIK mieści się w Krakowie, istnieje od 1994 r, firma zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Nie jest to jednak typowy skład budowlany.
Zarówno właściciel Firmy Leszek Kowalówka, jak i pracownicy, traktują klienta na specjalnych warunkach.

Budowa domu jest przez nas pojmowana jako budowa „własnego gniazda” – dlatego każdego klienta traktujemy w sposób specjalny i jest otoczony przez nas szczególną opieką, a oferowany przez nasz produkt musi być towarem spełniającym najwyższe wymagania.
Firma GAIK dokonuje bardzo wnikliwej analizy materiałów, przede wszystkim pod względem jakości oraz ceny i wybiera dla każdego klienta indywidualnie optymalny wariant technologii budowy na wszystkich jej etapach. Selekcja producentów dokonywana jest w oparciu o opinie wielu najlepszych fachowców, (architektów, doświadczonych i sprawdzonych budowlańców, itp.) Jedną z fundamentalnych zasad jakimi się kierujemy, jest nie sprzedawanie materiałów złej jakości, nawet jeśli klient wyraźnie zamawia produkt konkretnej, a naszym zdaniem nie najlepszej firmy.

Firma GAIK służy także pomocą w doborze wykonawców, proponujemy firmy sprawdzone, które współpracują z nami od wielu lat. „Sprzedajemy wszystkie materiały budowlane – od fundamentu po dach, w cenach producentów z dostawą na plac budowy? to nasza dewiza i hasło reklamowe.
Firma GAIK przewiduje dalszy rozwój poprzez podniesienie poziomu obsługi klienta, poczynając od pomocy w poszukiwaniu działek pod planowane budowy poprzez:

  • doradztwo na każdym etapie budowy w sprawach doboru technologii i materiałów.

Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna „Gaik” specjalizuje się w dostarczaniu bezpośrednio na plac budowy wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych w cenach producentów.

Zajmujemy się również sprzedażą hurtową wybranych materiałów.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej witryny internetowej. Postaramy się, aby informacje tu prezentowane ułatwiły Państwu współpracę z nami.

mgr inż. Leszek Kowalówka