ul. Gaik 29, 31-338 Kraków

+48 126351510 biuro@gaik.pl

Perlitowe mieszanki budowlane

worek-zaprawy-cieplochronnej-termix-zmc5

ZAPRAWA DO MUROWANIA „TERMIX ZMC5”

Zastosowanie :

Zaprawa murarska ciepłochronna Termix ZMC5 przeznaczona jest do wykonywania murów jednowarstwowych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, inwentarskich lub przemysłowych.
Stosowanie zaprawy murarskiej w systemie murów jednowarstwowych umożliwia prawidłowe ich wykończenie, gdyż spowoduje eliminację mostków termicznych, a więc jednorodność termiczną ścian.

Więcej

 


worek-tynku-cieplochronnego-termix-tc

TYNK CIEPŁOCHŁONNY „TERMIX TC”

Zastosowanie:

Tynk ciepłochronny Termix TC doskonale nadaje się do ocieplania zarówno starych jak i nowych budynków wykonanych z wszelkich znormalizowanych i dopuszczonych do stosowania materiałów budowlanych typu: ceramika poryzowana, beton komórkowy, pustaki keramzytowe, cegła ceramiczna, cegła silikatowa, gazobeton, beton, żelbet oraz stare mury z materiałów mieszanych. Przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Więcej

 

worek-wylewki-podlogowej-cieplochronnej-termix-p5

WYLEWKA PODŁOGOWA „TERMIX P5”

Zastosowanie:

Wylewka podłogowa Termix P5 przeznaczona jest do wykonywania ciepłych, wytrzymałych na ściskanie, ścieranie oraz ogniotrwałych wylewek posadzkowych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, inwentarskich lub przemysłowych.
Nadaje się do wykonywania wylewek na stropach żelbetowych, prefabrykowanych oraz wszelkich innych stropach przeznaczonych do tradycyjnych wylewek betonowych, gdzie ze względu na brak równej powierzchni występują problemy z prawidłowym zamocowaniem styropianu lub wełny mineralnej.

Więcej